Genel Bilgiler

Toplantı İsmi :
Ulusal Katılımlı Aritmi Toplantısı

Kongre Merkezi :
Titanic Otel, Bodrum, Muğla
https://www.titanic.com.tr/tr/titanic-deluxe-bodrum/toplanti-etkinlik

Tarih :
3-5 Haziran 2022

Kongre Dili :
Kongre dili Türkçe’dir. Yabancı konuşmacıların olduğu oturumlarda simultane tercüme yapılacaktır.

Önemli Tarihler :
Erken Kayıt & konaklama son tarih: 30 Mart 2022
Bildiri Gönderim Tarihi: 1 Mart 2022
Bildiri Özetlerinin Son Gönderim Tarihi: 30 Nisan 2022

Yaka Kartı :
Tüm katılımcı ve refakatçilerin 3-5 Haziran 2022 tarihleri arasında kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve öğle yemekleri sırasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.

Stand Alanı :
Kongre süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu stand alanı 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır.

Katılım Belgesi :
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, toplantı son günü olan 5 Haziran 2022 tarihinde, katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerini kayıt masasından alabilirsiniz.

Kredilendirme :
Kongrenin tüm oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

Kayıt Masası :
Kayıt Masası, Titanic Bodrum Otel Kongre Merkezi’nde 3 Haziran 2022 tarihinde çalışmaya başlayacaktır. 3-5 Haziran 2022 tarihleri arasında 07:30-22:00 saatleri arasında hizmet verecektir.

Organizasyon Sekreterliği :
Düzenleme kurulu, Invictus Turizm’i Kongre Resmi Acentesi olarak belirlemiştir. Kongre ile ilgili herhangi bir talebinizde Invictus Turizm'e ([email protected]) başvurmanızı rica ederiz.